Cześć ! Mam na imię Michał .
Fotografia to moja największa pasja, robię zdjęcia od ponad 15 lat, a w ostatnich latach ogromnie się rozwinąłem i aktualnie realizuję zlecenia komercyjne.
Zatrzymywanie chwil w kadrze sprawia mi ogromną frajdę i daje dużo satysfakcji, dlatego chętnie podejmuje się wyzwań i wkładam w nie całe swoje serce ❤️
W zależności od Waszych potrzeb i preferencji podejmę się:
 📷 relacji zdjęciowej z wydarzeń i eventów
📷 fotoreportażu z chrztu, komunii oraz uroczystości rodzinnych
📷 fotoreportażu ze studniówki, półmetku, imprezy firmowej
📷 fotografii ślubnej
📷 fotorelacji sportowej
📷 sesji zdjęciowej rodzinnej, dziecięcej, par
📷 sesji businessowej u Ciebie w biurze
📷 fotografii wnętrz
📷 fotografii z powietrza (z drona)
📷 fotografii koncertowej
📷 fotografii produktowej
📷 panoram sferycznych i wirtualnych spacerów (street view).
Mieszkam na stałe we Wrocławiu więc właśnie tu realizuję większość zleceń. Jeśli jesteś zainteresowana/y sesją poza stolicą Dolnego Śląska, nic nie stoi na przeszkodzie. Jestem mobilny i mogę przyjechać na sesję nawet na drugi koniec Polski, lub dolecieć w dowolne miejsce na ziemi. Wyjątkową radość sprawiają mi realizacje w Jeleniej Górze, moim rodzinnym mieście.
Swój warsztat wspieram profesjonalnym sprzętem systemu Nikon, dronem DJI i oprogramowaniem Adobe. Klasa tych narzędzi pomaga w otrzymaniu wysokiej jakości, ostrych fotografii, które radują oczy i dusze, przywołując Wasze najwspanialsze chwile.  
Wysoka rozdzielczość zdjęć pozwala również na wydrukowanie pięknych odbitek, pamiątkowych albumów czy dużych fotoobrazów.
 i jeszcze dziś umów swoją sesję zdjęciową.
 
Zapraszam do współpracy!
Back to Top